Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyszukiwarka
Chcesz zobaczyć nasze produkty "na żywo" w Warszawie? Zadzwoń: 504 974 687, 534 860 028.
Bagażnik rowerowy do Volkswagen Grand California - Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybki i łatwy w montażu bagażnik rowerowy - czarny
Montowany na tylnych drzwiach
Grand California / Crafter od 2017r.
- 2 rowery, bez możliwości rozbudowy
- Specjalny wariant dla model Volkswagen Crafter od 2017 roku
- Wersja w kolorze czarnym doskonale pasuje do samochodów kempingowych w stylu sportowym i terenowym
- Mocowanie bagażnika rowerowego na pojeździe przy użyciu zacisków oraz kleju, bez wiercenia
- Bagażnik można łatwo zdjąć, gdy nie jest potrzebny
- Odległość między szynami wynosząca 20 cm ułatwia wkładanie rowerów
- Szybkie i łatwe mocowanie rowerów: uchwyty do mocowania kół są regulowane i wyposażone w klamry z zapadką
- Łatwe mocowanie rowerów przy użyciu odłączanych ramion z zamykanymi gałkami Thule AcuTight, które kliknięciem sygnalizują, że osiągnięto optymalną siłę mocowania
- Pomocnicza rama ma regulowaną wysokość
- Drzwi można otwierać bez zdejmowania rowerów
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Ilość rowerów | 2 |
| Maksymalna masa roweru | 19 kg |
| Maksymalna nośność | 35 kg |
| Odstęp pomiędzy rowerami | 20 |
| Zamek do przypięcia roweru do bagażnika | Tak |
| Szerokość całkowita | 130 cm |
| Wysokość | 125 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Waga | 9,5 kg |
| Marka pojazdu | Volkswagen |
| Model pojazdu | Grand California 600 |