Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyszukiwarka
Chcesz zobaczyć nasze produkty "na żywo" w Warszawie? Zadzwoń: 504 974 687, 534 860 028.
Felga aluminiowa 17" PLATIN P 99 - Volkswagen T5, T6, T6.1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Platin P 99 oferuje indywidualność, najwyższą jakość wykonania i zachwyca technicznym wyrafinowaniem. Obręcz wygląda filigranowo i stylowo. Zarówno w kolorze srebrnym, jak i czarnym obręcz o atrakcyjnym 10-ramiennym wyglądzie stanowi wizualną atrakcję każdego pojazdu.
Dane techniczne
| Średnica | 17" |
| Szerokość | 7" |
| Rozstaw śrub | 5x120 |
| Odsadzenie ET | 55 |
| Otwór centralny | 65,1 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie | Połysk |
| Marka pojazdu | Volkswagen |
| Model pojazdu | Transporter, Caravelle, Multivan, California - T5, T6, T6.1 |