Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyszukiwarka
Chcesz zobaczyć nasze produkty "na żywo" w Warszawie? Zadzwoń: 504 974 687, 534 860 028.
Felga aluminiowa 18" BORBET CW7 - Volkswagen T5, T6, T6.1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BORBET CW7 w kategorii „Koła komercyjne” to nowe koło, które przekonuje nie tylko pod względem wzornictwa, ale także dużym obciążeniem koła do 1400 kg.
Dane techniczne
| Średnica | 18" |
| Szerokość | 7,5" |
| Rozstaw śrub | 5x120 |
| Odsadzenie ET | 43, 53 |
| Otwór centralny | 65,1 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Wykończenie | Mat |
| Marka pojazdu | Volkswagen |
| Model pojazdu | Transporter, Caravelle, Multivan, California - T5, T6, T6.1 |