Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyszukiwarka
Chcesz zobaczyć nasze produkty "na żywo" w Warszawie? Zadzwoń: 504 974 687, 534 860 028.
Felga aluminiowa 18'' TOMASON - Volkswagen T5, T6, T6.1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tomason to luksusowa niemiecka marka, która działa na rynku od ponad 25 lat. Dzięki zaawansowanym technologiom produkowane felgi są bardzo wytrzymałe i jednocześnie lekkie. Innowacyjne wzory i perfekcyjne wykonanie sprawia, że felgi Tomason są bardzo często wybierane przez klientów ceniących sobie wysoką jakość produktów.
Dane techniczne
| Średnica | 18" |
| Szerokość | 8" |
| Rozstaw śrub | 5x120 |
| Odsadzenie ET | 50 |
| Otwór centralny | 65,1 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie | Połysk |
| Marka pojazdu | Volkswagen |
| Model pojazdu | Transporter, Caravelle, Multivan, California - T5, T6, T6.1 |