Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyszukiwarka
Chcesz zobaczyć nasze produkty "na żywo" w Warszawie? Zadzwoń: 504 974 687, 534 860 028.
Felga aluminiowa 19" BROCK B41 - Volkswagen T5, T6, T6.1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowe felgi aluminiowe Brock B41 z podziałem Y przekonują dynamicznie oddzielonym prowadzeniem szprych. Zmiana długości szprych jest niezbędna dla uzyskania mocnego wyglądu i domniemanej wklęsłości. Odcienie kolorystyczne Schwarz Glanz Voll-Poliert, Ferric Grey i Schwarz Glanz indywidualizują Brock B41 dla różnych modeli pojazdów. W udoskonalonych technicznie procesach, obręcze kół ze stopów lekkich zostały zbudowane specjalnie dla pojazdów takich jak Audi Q-Series, Porsche Cayenne, Mercedes GLE i BMW X-Series.
Brock B41 jest planowany w rozmiarach 8,5×19, 9,0X19, 8,5X20, 9,0X20, 10,5X20, 8,5X21, 9,5X21 dla szerokiej gamy pojazdów, w tym ECE lub ABE. Został również przetestowany pod kątem wszystkich możliwości instalacji systemów TPM i zatwierdzony ze 100% pokryciem. Wymagania dotyczące zwykłej jakości nadal spełniają standardy Brock z „5 lat gwarancji*” i „100% Made in Europe”.
Dane techniczne
| Średnica | 19" |
| Szerokość | 8,5" |
| Rozstaw śrub | 5x120 |
| Odsadzenie ET | 45 |
| Otwór centralny | 65,1 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie | Połysk |
| Marka pojazdu | Volkswagen |
| Model pojazdu | Transporter, Caravelle, Multivan, California - T5, T6, T6.1 |